Ontdek onze speciale events en wees erbij. Klik hier voor meer info!
Sluiten

My jewellery roze sweater met rode opdruk "rue saint honore" Roze

49,99
Roze
Gratis bezorgd in de Boutiques!
Art.nr:
MJ15204-0800
Merk:
My Jewellery
Levertijd:
1-3 werkdagen

Omschrijving

De roze sweater met rode opdruk 'Rue Saint Honoré' van My Jewellery is de ultieme mix van sweet & strong. De combinatie van roze met rood zorgt voor een bold statement, terwijl de zachte stof en relaxte fit zorgen voor all-day comfort. Het kleding item is perfect als cadeau voor jezelf of je favoriete stijlqueen. Paris is always a good idea, right?

  • De sweater is 67 cm lang en 60 cm breed bij de bovenwijdte (maat S)
  • Het model is 176 cm lang en draagt maat XS

GEMAAKT VAN BIOLOGISCH KATOEN
Dit product is gemaakt van biologisch katoen. Biologisch katoen wordt verbouwd zonder het gebruik van schadelijke chemicaliën. Biologische katoenteelt beschermt natuurlijke hulpbronnen en boeren.

GEMAAKT MET GERECYCLED POLYESTER
Dit item is gemaakt met gerecycled polyester. Het recyclen van polyester vermindert het verbruik van natuurlijk grondstoffen en de hoeveelheid textielafval.

Specificaties

Materiaal 65% organisch katoen, 35% gerecycled polyester

Wasinformatie